Modne bluzki na imprezę sylwestrową

 

O tym, czy nasz wymarzony Sylwester okaże się udaną imprezą, decyduje wiele aspektów. Po pierwsze, musimy zdecydować się na wybór odpowiedniego miejsca. Po drugie, trzeba wybrać najbardziej odpowiednie towarzystwo, z którym będziemy czuć się i bawić naprawdę dobrze, bez wstydu czy zbędnych ograniczeń. Nie bez znaczenia pozostaje również to, w czym pojawimy się na zabawie sylwestrowej.

Dobór odpowiedniej kreacji na tę wyjątkową noc to zadanie wymagające sporej wyobraźni, ale nie tylko tego.Seksowny wieczorowy top na Sylwestra Powinniśmy również wziąć pod uwagę charakter imprezy, na którą się udajemy. Stroje kolorowe, krzykliwe, błyszczące, pozwalające odsłonić trochę ciała a do tego liczne ciekawe dodatki, idealnie nadają się na imprezę o charakterze mniej oficjalnym. Kreacje typowo wizytowe, w stonowanych barwach, bardziej stylowe, należy założyć na imprezę o charakterze kameralnym.

My kobiety mamy nieco więcej możliwości, jeśli chodzi o stworzenie niepowtarzalnej sylwestrowej kreacji. Możemy wybierać między strojami jedno– lub dwuczęściowymi. W tym drugim przypadku wiele zależy od doboru właściwej „góry”. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest w tym przypadku bluzka.

Bluzka na Sylwestra powinna być przede wszystkim jak najwygodniejsza. Nie może krępować naszych ruchów ani zbytnio się opinać na naszym ciele. Powinna być przy tym wykonana z tkaniny, która będzie przepuszczała powietrze, dzięki czemu unikniemy przykrego efektu spoconych pach. Dobrze, jeśli pokażemy się w bluzce, która będzie nawiązywała do najnowszych trendów modowych. W obecnym sezonie najmodniejsze kolory bluzek sylwestrowych to czerwień, fiolet, granat oraz zawsze modna czerń a dla nieco dojrzalszych kobiet ciepłe odcienie bordo. Do modnych propozycji w tym sezonie należą też bluzki z cekinami. Najlepszym wyborem będą również bluzki z odsłoniętymi plecami i głębokim dekoltem.  

Jako bardzo wygodne a jednocześnie dość oryginalnie prezentujące się kreacje sylwestrowe, polecane są również bluzki z asymetrycznymi elementami. Mile widziane są również bluzki motyle wyposażone w bardzo szerokie, zwiewne rękawy. Świetnie zaprezentujemy się również w bluzkach na ramiączkach lub w topach wiązanych na karku. Jeśli kochamy ekstrawagancję, możemy pokusić się natomiast o bluzki koronkowe. Panie, które przepadają za stylem sportowym i nawet w tę wyjątkową noc nie chcą z niego zrezygnować, mogą zaś skorzystać z fasonów, jakimi są bluzki a’la tuniki. Skomponowane z obcisłymi legginsami, z pewnością świetnie podkreślą atuty danej pani.

Wybierając odpowiednią bluzkę na sylwestrowe szaleństwo warto przestrzegać jednej prostej zasady: jeśli zakładamy krótką spódniczkę, rezygnujemy z głębokich dekoltów. W przeciwnym razie zamiast szykowności uzyskamy zupełnie odwrotny do zamierzonego efekt.