Romantyczny Sylwester we dwoje

Mówiąc o szałowej imprezie sylwestrowej mamy zazwyczaj na myśli zabawę w towarzystwie znajomych czy przyjaciół. Nie każdy z nas lubi jednak w ten sposób spędzać czas wolny. Niektórzy bowiem zdecydowanie bardziej wolą bawić się tylko w swoim własnym towarzystwie, z dala od zaprzyjaźnionych osób. Mowa tu o parach, które chcą tą wyjątkową noc przeżyć tylko ze sobą.

Sylwestra tylko we dwoje można spędzić na kilka różnych sposobów. Pierwszy z nich to domowa romantyczna kolacja przy świecach, ulubionej muzyce i ciepłej romantycznej komedii.Romantyczny-Sylwester-we-dwójkę Najbardziej polecane to te, w których gra niezrównana Sandra Bullock lub równie dobrze prezentująca się Julia Roberts. Propozycja, o jakiej mowa, idealna jest dla tych par, które nade wszystko cenią sobie wygodę oraz intymność. Chociaż jest to impreza domowa, to fakt ten nie zwalnia nas z obowiązku odpowiedniego stroju oraz bardziej wykwintnego menu. Jeśli mamy problem z tym drugim, zawsze można skorzystać z usług cateringowych.

Romantyczny wieczór sylwestrowy można też spędzić w przytulnym pensjonacie, który gwarantuje nam kameralny nastrój. Najbardziej nastrojowo jest zawsze w górach, gdzie nie tylko nie trudno o ciszę, ale i o wyjątkową atmosferę. Na zakochanych czekają między innymi Beskidy czy Zakopane, a wraz z nimi takie atrakcje jak kulig, wspólny zjazd ze stoku czy długie spacery. Średni koszt takiego wyjazdu to około 1300 – 2500zł za osobę. Pobyt obejmuje zazwyczaj 4 dni.

Bardzo romantycznie może być także nad morzem. Tego typu oferty obejmują romantyczne apartamenty dla dwojga. Są to zazwyczaj bardzo luksusowo urządzone i wyposażone pokoje. Pobyt obejmuje również romantyczną kolację a także odpowiedni wystrój pokoju, w którym będą przebywać i bawić się zakochani.

Równie romantycznie można poczuć się w ośrodku SPA. Tam na pary czekają między innymi: masaże i zabiegi relaksacyjne, kąpiele a także specjalnie przygotowana kolacja – w restauracji w ośrodku lub w pokoju hotelowym. Za pobyt w takim miejscu można zapłacić od 1250 – 1700zł. Ceny uzależnione są od standardu pokoju, jaki chcemy wynająć. Do naszej dyspozycji są pakiety 3 – 5- i 7-dniowe. W programie sylwestrowym prócz zabiegów odbywają się także pokazy sztucznych ogni oraz otwarty przez całą dobę bufet. Poza tym, bez ograniczeń można też korzystać z takich atrakcji jak: jacuzzi, basen, łaźnia parowa czy sauna. Najlepsze miejsce pod tym kątem to Kołobrzeg.