Czarna mini na imprezę sylwestrową

Sukienka uniwersalna

Tak chyba najprościej można opisać małą czarną, która prawdopodobnie gości w szafie każdej z nas. Jest to strój, w którym może pokazać się każda z nas – bez względu na wiek jak i figurę. W tym drugim przypadku należy jednak zadbać o właściwy jej fason. Odpowiednie dodatki sprawiają zaś, e mała czarna pasuje niemal na każdą okazję.

Mała czarna w sylwestrowej odsłonie.

Przyglądając się pokazom mody, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że sukienka o jakiej mowa, zajęła w świecie mody stałą pozycję. Ma to związek z faktem, że mała czarna jest szalenie wygodna a z racji na jej kolor, można zestawić ją z dowolnymi dodatkami. Ta sukienka zawsze będzie wyglądała doskonale, zaś jej właścicielka może być pewna, że będzie wyglądała wyjątkowo kobieco i naprawdę atrakcyjnie.

Mała czarna w sylwestrowym wydaniu, może ‘wystąpić’ jako elegancka wyjściowa kreacja. Taka, której możemy udać się na przykład na bal sylwestrowy w restauracji czy teatrze. Aby uzyskać efekt wytrawności i szyku, należy małą czarną zestawić z dodatkami takimi jak: długie czarne rękawiczki, delikatna biżuteria (najlepiej złota), niewielka torebka, połyskujące rajstopy oraz eleganckie obuwie wyjściowe.

Nasza mała czarna może również pojawić się jako mniej elegancki strój sylwestrowy. Do stworzenia takiej kreacji z jej udziałem, potrzebne będą nam następujące dodatki: kolorowe rajstopy (kryjące, matowe i nieco grubsze), błyszcząca biżuteria oraz wygodne obuwie wieczorowe np.połyskujące skórzane długie kozaki typu oficerki. Ciekawie możemy zaprezentować się również, wybierając dodatki utrzymane w kolorze mocnej czerwieni. Wtedy powinnyśmy też zadbać o mocny, ciemny i ekstrawagancki makijaż.

Mała czarna jest taką sukienką, w której bez problemu mogą pokazać się również panie o bardziej obfitych kształtach. Dla nich idealnym rozwiązaniem będzie mała czarna odcinana pod biustem i nieco szersza ku dołowi. To dobra propozycja dla pań o typie sylwetki – gruszka. Okrąglejszą sylwetkę doskonale wyeksponuje również mała czarna z lekkim wcięciem w talii. Ważne jest przy tym, by dobrały one również długą biżuterię, która będzie odwracała uwagę od newralgicznych miejsc i skupiała ją na okolicy biustu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem może być również dla nich mała czarna z rozkloszowaną spódnicą z wielowarstwowego i różnokolorowego tiulu. Warto też by ich uwagę skupiła też mała czarna z głębszym dekoltem.