Sylwester z chłopakiem w domu

Sylwester tylko we Dwoje

Taką opcję pożegnania Starego Roku, wybierają przede wszystkim osoby obdarzone romantyczną duszą. Dla tych, z zasobniejszym portfelem, najciekawszym rozwiązaniem może okazać się na przykład romantyczny Sylwester nad morzem. Tam czekają na nich, specjalnie przygotowane na tą okazję luksusowe apartamenty hotelowe lub ośrodki SPA z pakietem typu masaże i zabiegi relaksacyjne dla Dwojga. Ci z nieco mniejszym budżetem, mogą spędzić tę wyjątkową noc, równie ciekawie w zaciszu domowym. Wtedy nie obowiązują Was: etykieta czy odpowiednie stroje – chyba, że sami się na nie zdecydujecie. Na Waszym stole zaś, nie musi pojawić się żadne wykwintne menu, ale takie, które w 100% odpowiada Waszym gustom kulinarnym.Domowa atmosfera najlepsza

Aby Wasza domowa impreza noworoczna, była naprawdę udana, warto połączyć ją z czynnością, którą lubicie wykonywać razem. Może to być na przykład wieczór filmowy. To opcja idealna dla kinomaniaków. Wtedy romantyczna kolacja noworoczna, połączona z seansami filmowymi z pewnością sprawi Wam obojgu wiele radości. Wybierzcie takie tytuły i gatunki filmów, które po pierwsze: wprawią Was w radosny nastrój a po drugie sprawią, że nie będziecie się nudzili. Inna równie ciekawa propozycja, to typowy wieczór romantyczny. Wówczas wystarczy sięgnąć po interesującą komedię romantyczną, przygotować wcześniej smaczną kolację przy świecach i zadbać o odpowiednią oprawę. Pomocne mogą okazać się tu: nastrojowa muzyka i zapachowe świece. Zwieńczeniem całej imprezy – już po złożeniu życzeń – może być relaksująca kąpiel we dwoje z użyciem aromatycznych olejków lub żelu do kąpieli. Jeśli należycie do wykwintnych smakoszy, możecie przygotować sobie wieczór kulinarny. Najlepsze potrawy na taką okazję to kuchnia włoska. Jeśli jednak nie przepadacie za nią, możecie sięgnąć po inne kulinarne rozwiązania – kuchnie świata to naprawdę spora gama, różnorodnych smakowo potraw. Jest więc w czym wybierać. Dla nieco zwariowanych par, świetną propozycją może być na przykład wieczór tematyczny np.: włoski, francuski lub hawajski z charakterystycznymi potrawami i ubiorem lub w stylu lat 70-tych z muzyką i ubraniami z tamtych lat (muzykę znajdziecie w sieci a ubrania … w szafach swoich rodziców 😉 ). Zasada przy organizacji tego typu imprezy sylwestrowej jest prosta: im bardziej pomysłowo i oryginalnie, tym ciekawiej i radośniej. Dla uatrakcyjnienia tematyczne Sylwestra we Dwoje, możecie sobie zaserwować seans filmowy. Ważne, by były to filmy, w których grają związani z danym krajem aktorzy bądź też, aby fabuła dotyczyła danego kraju.

Bez względu na to, jak spędzicie ostatnią Noc Starego Roku, pamiętajcie, by wcześniej zażegnać wszelkie spory i rozwiązać wszelkie nieporozumienia. Wejdźcie w Nowy Rok „lżejsi” o to, co było nie tak i zacznijcie nowy rozdział Waszego związku.