Najmodniejsze sylwestrowe makijaże

Przygotowując się na imprezę sylwestrową należy zadbać w takim samy stopniu o strój, fryzurę jak i o makijaż. Najważniejsze jest przy tym, by był to taki make up, który nie tylko podkreślimodny makijaż na Sylwestra rozrywkowy charakter zabawy, na jaką się udajemy. Makijaż na Sylwestra powinien tworzyć wraz z naszym strojem oraz fryzurą jedną przyjemną w odbiorze i estetyczną kompozycję. Nie zaszkodzi przy tym skorzystać z propozycji i podpowiedzi, jakie przygotowali dla nas w tym sezonie styliści i wizażyści. Noc sylwestrowa należy przecież do tych, w czasie których powinnyśmy jak najbardziej błyszczeć i prezentować się naprawdę wyjątkowo. Zwrócenie uwagi na bieżące trendy w stylizacjach sylwestrowych może okazać się bardzo pomocne.

Jednym z modniejszych kolorów, po który warto sięgnąć w tym sezonie, jest niebieski. Barwa ta świetnie komponuje się z mocną czerwienią czy ekstrawaganckim nieco różem. Poza tym warto też wykorzystać takie kolory jak fiolet i brąz. Makijaż sylwestrowy powinny cechować, nie tylko przemyślana kompozycja palety barw, jakie zastosujemy, ale równie ważna wyrazistość. W bieżącym sezonie sylwestrowym styliści polecają także mocno podkreślone oczy. Jeśli zdecydujemy się na taki zabieg, powinnyśmy pamiętać o tym, by nie łączyć ich z równie mocno zarysowanymi ustami. Jest to zasadniczy błąd, który popełnia większość pań, chcących zaprezentować się w czasie Sylwestra naprawdę szałowo.

Bardzo modnym i stosowanym obecnie w makijażu sylwestrowym rozwiązaniem jest błyszczyk. Pokryte nimi usta świetnie podkreślą styl całej kreacji, jaką dla siebie przygotowałyśmy na noc noworoczną. W obecnym sezonie styliści zachęcają nas również do zastosowania sztucznych rzęs. Warunek jest jeden: sztuczne rzęsy muszą być podkreślone czarną kreską, po to, aby zatuszować ich połączenia z naturalnymi  rzęsami.

W czasie sylwestrowych szaleństw nasza cera nie powinna też w żadnym wypadku świecić się ani błyszczeć. Dlatego też warto zastosować matujący podkład lub puder. Warto też mieć go przy sobie i raz na jakiś czas odświeżyć swój makijaż za jego pomocą. Ciekawą propozycją może być również makijaż dla prawdziwych fanek Zmierzchu. Do jego wykonania potrzebny jest nam bardzo jasny podkład, co da nam w efekcie ceramiczną, bardzo bladą twarz. Chcąc stworzyć tego typu makijaż, należy również pamiętać o mocno podkreślonych oczach oraz o bladych ustach. W tym sezonie styliści polecają nam również różnego rodzaju świecące akcenty, które umieszcza się w okolicach oczu. W tym celu można zastosować cekiny, brokat lub cyrkonie. Tego typu ozdoby są dostępne w niemal każdym lepiej wyposażonym sklepie z kosmetykami. Jeśli jednak nigdy dotąd nie wykonywałyśmy tego typu ozdób na swojej twarzy, lepiej w tym celu udać się do specjalisty.  Pomoże nam on w uzyskaniu naprawdę ciekawego efektu.

Jak zatem widać, propozycje na stworzenie niepowtarzalnego sylwestrowego make-upu wyglądają dość ciekawie.  Jednakże to, w którym z nich zaprezentujemy się na gali sylwestrowej, zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Pamiętajmy, że tej nocy mamy błyszczeć ale i czuć się naprawdę dobrze, ta noc należy tylko i wyłącznie do nas!