Powitanie Nowego Roku na Wyspach Kanaryjskich

Wyspy Kanaryjskie (popularne Kanary) to kompleks trzynastu egzotycznych wysp znajdujących się na Oceanie Atlantyckim. Elementy przyciągające tu rokrocznie coraz większe rzesze turystów to piękne słońce, piaszczyste plaże oraz błękitna woda. Nie one jednak są tu najważniejsze dla osób, które decydują się spędzić Sylwestra w tej egzotycznej scenerii.

Wyspy Kanaryjskie to wręcz wymarzone miejsce na wypoczynek połączony z sylwestrowym szaleństwem. Sylwester KaraibyPrzede wszystkim z racji panującej tam nieustannie atmosfery radości.

Sylwester na Wyspach Kanaryjskich to synonim dobrej zabawy i atmosfery przesiąkniętej egzotycznym urokiem i klimatem. Na korzyść tej oferty przemawia nie tylko piękna, słoneczna pogoda, ale również niezapomniane wrażenia i przepiękne widoki.

W biurach turystycznych Sylwester na Wyspach Kanaryjskich to oferta fascynującego i gwarantującego spore przeżycia rejsu luksusowym jachtem. Podróż trwa 10 – 12 dni i umożliwia nam obejrzenie najpiękniejszych zakątków Wysp Kanaryjskich. W trakcie rejsu można wziąć udział w licznych przygotowanych specjalnie dla gości atrakcjach, takich jak koncerty, pokazy, dyskoteki. Na obiekcie znajdują się także: klub fitness, SPA, baseny, kina, restauracje. W czasie trwania rejsu można obejrzeć i zwiedzić takie ciekawe miejsca jak: Savona we Włoszech; Barcelona w Hiszpanii; Casablanca w Maroku; Santa Cruz na Teneryfie; Funchal na Maderze; Malaga w Hiszpanii oraz Arrecife na Lanzarote. Każde z tych miejsc oferuje nam co innego do obejrzenia, każde zachwyca też na swój odmienny sposób. Savona, Malaga i Barcelona to przede wszystkim przepiękne zabytki; pozostałe miejsca kuszą przede wszystkim niepowtarzalnym pięknem przyrody (ogrody botaniczne, parki, przepiękne bulwary) oraz bogatymi targami, a także bardzo ciekawą ofertą życia nocnego.

Sylwester na Wyspach Kanaryjskich to również niepowtarzalne i częste okazje do uczestnictwa w licznych, niemal codziennie organizowanych festynach, fiestach, pokazach ulicznych i jarmarkach. Imprezom tym towarzyszy zawsze wiele pozytywnej energii i świetna skoczna muzyka. Dlatego też najlepiej żegna się Stary a wita Nowy Rok na ulicach czy plażach, w otoczeniu miejscowej ludności. W tym czasie nie sposób jest bowiem się tam nudzić. Ciągłe parady, pokazy, tańce – a wszystko to w przyjemnej różnobarwnej oprawie.

Średni koszt pobytu waha się w granicach między 2000 a 4000 złotych. Do swojej dyspozycji mamy też podobny program, ale składający się z wycieczki objazdowej.