Nowy Rok w Białce Tatrzańskiej

Im wcześniej tym lepiej.

Sylwester to szczególna okazja do naprawdę dobrej zabawy. Warto więc już dziś pomyśleć o tym, gdzie i z kim spędzisz tą szaloną noc. Atrakcyjnych i ciekawych ofert nie brakuje, a każda jedna jest zapowiedzią dobrej zabawy. Im wcześniej się nimi zainteresujesz, tym większa szansa, że znajdziesz dla siebie coś naprawdę fajnego a przy tym w przystępnej cenie. Jeśli jednak brakuje Ci wciąż pomysłu na to gdzie spędzić Sylwestra, postaw na przypadek lub zrób coś naprawdę szalonego. Poszukaj ofert typu Sylwester w Kinie czy też zabawa sylwestrowa pod gołym niebem. Dobry przepis na udanego Sylwestra to również wypad w miejsce, o którym zawsze marzyłeś/marzyłaś, a nigdy nie starczyło Ci kasy lub czasu – ta szalona noc to doskonała okazja na zrealizowanie swojego marzenia czy kaprysu.A może by tak w góry?

Oferty biur podróży oraz licznych pensjonatów, już zaczynają kusić nas ciekawymi propozycjami. Wśród nich na plan pierwszy wysuwa się Sylwester w górach. Dlaczego właśnie taka opcja? Otóż Nowy Rok w górach to okazja do świetnej zabawy (prawdziwy śnieżny kulig, pyszny grzaniec i oryginalne tańce góralskie) i niezapomnianych wrażeń (muzyka góralska na żywo, spotkanie z prawdziwymi juhasami i zbójnikami). To również doskonały sposób na przybliżenie sobie i lepsze poznanie tej obcej kultury, znanej przede wszystkim za sprawą kultowego serialu TVP ‘Janosik’. Taka zabawa sylwestrowa w rytmie Zbójnickiego (tradycyjny taniec góralski) odbywa się między innymi w Białce Tatrzańskiej.

To niewielka wioska położona na Podhalu (woj.małopolskie), jawiąca się jednocześnie jako jedna z bardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych w górach. Sylwester w Białce Tatrzańskiej to idealna propozycja na wyjazd rodzinny. Znajdujące się na jej obszarze pensjonaty i ośrodki wczasowe, przygotowały dla zainteresowanych bogaty program atrakcji sylwestrowych. Jest to najczęściej zabawa typu ‚2 w 1’. Oznacza to, że impreza jest tak przygotowana, że mogą się w trakcie jej trwania bawić zarówno rodzice jak i ich dzieci. Sylwester dla dorosłych składa się między innymi z takich atrakcji jak: wieczorek przy kominku z towarzyszeniem kapeli góralskiej oraz kulig z ogniskiem, pieczonymi kiełbaskami i pysznym grzanym winem a także główna impreza sylwestrowa z muzyką na żywo i bogatym sylwestrowym menu. Na program imprezy dziecięcej składają się natomiast: liczne zabawy ruchowe, gry i konkursy a także specjalne menu dla małych gości czyli słodycze, przekąski, szampan bezalkoholowy a także dziecięce karaoke. Tego typu ofertę kieruje do nas między innymi Zawrat Ski Resort.

Nowy Rok w Białce Tatrzańskiej to również synonim wypoczynku dla aktywnych. Jest to związane z faktem, iż na miejscu czekają na przybyłych takie atrakcje jak: kompleks wyciągów narciarskich, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz przejażdżki skuterami śnieżnymi.