Fryzury na Sylwestra z długich włosów

Przygotowując się na Sylwestra wiele pań miewa jeden poważny problem. Nie do końca wiedzą one w jaki sposób uczesać się na ten niezwykły wieczór. Dotyczy to nie tylko pań z krótkimi włosami. Taki sam dylemat miewają właścicielki długich włosów.

Jaka zatem powinna być frfryzura-na-Sylwestra-długie-wlosyyzura na Sylwestra? Przede wszystkim szalona a do tego trwała, bo przecież noc sylwestrowa to synonim dobrej zabawy. Powinna też pasować do rodzaju kreacji, jaką mamy na sobie oraz typu imprezy, na jaką się udajemy. Poza tym Sylwester to taka impreza, która upoważnia nas do eksperymentowania zarówno ze sposobem ułożenia włosów jak i z ich kolorem.

Jeśli na co dzień nosimy włosy upięte, warto je na Sylwestra rozpuścić. Mile widziane są w tym sezonie wszelkiego rodzaju loki i fale. Jeżeli zaś nasze codzienne uczesanie to włosy rozpuszczone, wówczas warto pomyśleć o takich modnych uczesaniach jak wysokie puszyste koki lub płaski, wysoki, idealnie gładki kucyk. Na topie znajdują się również włosy zaczesane na jeden bok oraz duże końskie ogony, również z boku głowy. Poza tym właścicielki długich włosów mogą również zebrać wszystkie włosy z tyłu i lekko je związać. Mile widziane są również niepokorne lekko niedbałe koki – nie tylko na szczycie głowy, ale również po jej bokach. Długie włosy idealnie nadają się również na to by, wykonać z nich modne kucyki po bokach głowy, ale wyraźnie wyciągnięte do przodu.

Jak zatem widać propozycji fryzur z długich włosów na Sylwestra jest naprawdę sporo i mamy w czym wybierać. Jak już wcześniej powiedzieliśmy, fryzura na Sylwestra powinna pasować do rodzaju stroju i imprezy, na jaką się udajemy. Zatem wysokie, gładkie i eleganckie koki najlepiej komponują się z szykownymi kreacjami, które zakładamy na Sylwestra do teatru czy odbywającego się w jakimś bardziej eleganckim miejscu. Podobnie jest w przypadku loków i fal, które pasują do bardziej wytwornych kreacji. Kucyki oraz niepokorne koki to z kolei fryzura idealna dla młodej dziewczyny oraz dla każdego, kto wybiera się na mniej zobowiązujące przyjęcia sylwestrowe.

Co do kolorów włosów, możemy pozostać przy swojej naturalnej barwie. Jednakże styliści proponują nam takie rozwiązania jak: kolorowe pasemka czyli fiolet, czerwień lub odcienie rudego bądź też złoty, srebrny, czerwony i wielokolorowy brokat.

Jeśli zależy nam na tym, by nasza fryzura wyglądała świeżo przez całą noc oraz by naprawdę dobrze się trzymała, wówczas powinnyśmy ją utrwalić mocnym lakierem lub pianką strong.