Nietypowa noc sylwestrowa w teatrze

Chcąc spędzić naprawdę niezapomnianą imprezę sylwestrową, warto pokusić się o znalezienie oryginalnych propozycji na tą wyjątkową noc. Jedną z nich jest połączenie kultury i zabawy w jedno, czyli Sylwester w teatrze. Jest to propozycja dla każdego mieszczucha, który chciałby przeżyć Sylwestra chociaż raz zupełnie inaczej niż robił to do tej pory. Jest to także nie lada gratka dla miłośników imprez ekskluzywnych i z klasą.

Sylwester w teatrzeSylwester w teatrze to impreza galowa. Jest to połączenie spektaklu teatralnego z eleganckim balem i tradycyjną lampką szampana oraz wystawnym menu.

Tego typu wydarzenia budzą zawsze spore zainteresowanie nie tylko u miejscowych, ale również u osób przebywających w danym mieście gościnnie. Jeśli planujemy właśnie tak pożegnać Stary i powitać Nowy Rok, to powinniśmy zainteresować się propozycjami naszych miast ze sporym wyprzedzeniem i zarezerwować sobie wejściówkę.

Noc sylwestrowa spędzona w teatrze to nie tylko pożywka dla duszy. To również świetna okazja do obejrzenia na żywo niektórych słynnych konferansjerów i prowadzących tego typu imprezy galowe. W wielu przypadkach organizatorzy wplatają w przygotowany przez nich program również konkursy z ciekawymi nagrodami.

Najczęściej wybieranymi spektaklami na tę wyjątkową noc są różnego rodzaju premiery ciekawych przedstawień. Taką ofertę kieruje do nas między innymi Teatr Syrena w Warszawie. W programie sylwestrowym znalazły się: premierowy pokaz sztuki „Zamach na Mocarta” (Z.Zamachowski, W.Malajkat, Grupa MoCarta); drobne podarunki dla wszystkich gości; czynny całą dobę bar ze smacznymi daniami oraz alkoholem; impreza do białego rana; konkurs z nagrodami. Na premierę spektaklu „Bożyszcze kobiet” zaprasza też Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi. Przedstawienie to będzie komedią z udziałem między innymi takich gwiazd jak Renata Dancewicz czy Sylwia Gliwa. W programie znalazł się również smaczny poczęstunek w postaci wina, szampana i tortu. Uwaga! tace z poczęstunkiem będą roznosić przedstawiciele zespołu Trzeci oddech kaczuchy. W Krakowie możemy zagościć między innymi w noc sylwestrową w Teatrze Ludowym, który przygotował dla nas lekkie i przyjemne w odbiorze komedie.

Nie są to oczywiście jedyne miasta, w których możemy spędzić Sylwestra w teatrze. Pozostałe miasta również przygotowały lub są w trakcie opracowywania tego typu repertuaru na Sylwestra. Dokładnych informacji na temat tego, które z nich zapraszają na noc sylwestrową, możemy szukać już dziś na stronach poświęconych ważnym wydarzeniom w naszych miastach.